Forum Drogowe w Expo Mazury

Expo Mazury to nie tylko motoryzacyjne show, tutaj również dbamy o nasze bezpieczne użytkowanie dróg. Dlatego już na początku przyszłego tygodnia, czyli 2-3 października, Ostróda będzie gościć IV Warmińsko-Mazurskie Forum Drogowe/OSTROAD 2017.
 
W ramach Forum, w dniach 2-3 października, Expo Mazury będzie miejscem konferencji oraz wystawy, które są istotnym elementem programu Forum. Tematem przewodnim Konferencji „Utrzymanie dróg: system, organizacja, technika” będą systemy utrzymania dróg, które stosowane są przez GDDKiA oraz zarządców dróg samorządowych, a także standardy utrzymania poprawnego stanu drogi w sezonie letnim i zimowym. Poruszone zostaną również tematy związane z trwającymi i zakończonymi etapami modernizacji drogi S7. Drugim z wydarzeń, które będziemy gościć będzie wystawa „OSTROAD – Technika utrzymania, remontów i wyposażenia dróg”, w ramach której firmy związane z branżą drogową pokażą swoje produkty i usługi wykorzystywane w drogownictwie.
 
Organizatorem IV Warmińsko-Mazurskiego Forum Drogowego jest Stowarzyszenie Polski Kongres Drogowy, którego inicjatywa powstała podczas I Forum Zarządców Drogowych w 2004 roku. Misją Stowarzyszenia jest zapewnienie kierowcom jednolitych standardów na całej sieci dróg publicznych.  
 
Link - do strony organizatora, na której można znaleźć szczegółowe informację dotyczące IV Warmińsko-Mazurskiego Forum Drogowego.