Jesteście ciekawi, co dokładnie wydarzy się na AMA 2018? Pobierzcie aplikację i bądźcie na bieżąco!

Jeszcze tylko 3 dni i w kompleksie wystawienniczym Expo Mazury odbędzie się największe motoryzacyjne show. Jeśli nie chcesz, żeby cokolwiek Ci umknęło to mamy rozwiązanie!

Aplikacja mobilna, która została stworzona specjalnie na potrzeby AMA 2018, zawiera wszystkie najważniejsze informacje dotyczące targów. Agenda pozwoli odwiedzającym zapoznać się z harmonogramem wydarzeń i ich dokładną godziną. Wgląd do wszystkich aktualności, wystawców, partnerów i planu obiektu sprawi, że posiadacze aplikacji z łatwością odnajdą się podczas targów.

Istotnym elementem jest panel dyskusyjny, dzięki któremu zwiedzający będą mogli porozumiewać się wzajemnie, wyrażać swoje opinie na temat danych atrakcji i dzielić się spostrzeżeniami.

Aplikacja mobilna jest już dostępna w sklepie Play (należy wyszukać frazę: automotoarena) lub kliknij TUTAJ i POBIERZ APLIKACJĘ BEZPOŚREDNIO NA SWÓJ TELEFON.

Tego, kto jeszcze nie zaznaczył ,,wezmę udział” w wydarzeniu, przekierowujemy na Facebooka: https://www.facebook.com/automotoarena/

Bilety na wydarzenie dostępne są na https://expobilety.pl/targi/84
Czekamy na Was już 17 i 18 marca!