Wielkie gwiazdy na Auto Moto Arena 2018!

Motoryzacyjne show uświetnią gwiazdy takie jak Jarosław Maznas, znany z kanału TVN Turbo, Rafał Jemielita, współprowadzący programu ,,Automaniak”, i YouTuber Kickster.

Jarosław Maznas o autach wie wszystko. Pewnie zanim nauczył się chodzić, umiał już prowadzić samochód! Doświadczenie na rynku motoryzacyjnym, nietuzinkowy wygląd i ogromna pasja- fakty mówią same za siebie. Jaroslaw Maznas jest współprowadzącym ,,Automaniaka”. Podczas targów spotkacie go na Hali nr 5.

Drugim współprowadzącym ,,Automaniaka” jest Rafał Jemielita. Ma hopla na punkcie rajdów pustynnych. Brał udział w trzech edycjach Rajdu Dakar. Dobrze pamięta testowe Polonezy i Suzuki Maruti, bo jest dziennikarzem motoryzacyjnym od ćwierćwiecza. Nic więc dziwnego, że jest współprowadzącym najstarszego i cieszącego się niesłabnącą popularnością programu motoryzacyjnego TVN Turbo. Jest duży i solidny, jak sam o sobie mówi! „Mogłem jeździć Formułą 1, ale się do niej nie zmieściłem”. Dla AMA2018 poprowadzi Strefę Klasyków na Hali nr 3.

Podczas targów nie zabraknie również Kickster’a- YouTuber’a, dla którego motoryzacja jest jak powietrze. Sam mówi o sobie: ,,Jestem znaFcą i staram się być obiektywny na swój subiektywny sposób”. Podczas targów spotkacie go na Hali nr 5.

Swoim doświadczeniem z odwiedzającymi podzielą się również Anita Kozłowska, znana prezenterka radia Eska, dziennikarz Andrzej Brzozowski i Katarzyna Prokopczuk. Poprowadzą nie tylko całe targi, ale również panele!