Wystawa Pojazdów

 

  • Strefa Tuning:

Poznasz tutaj pojazdy modyfikowane zarówno przez profesjonalne firmy, jak i pasjonatów tuningu. W strefie znajdą się auta wszelkiego rodzaju tuningu: stance, detailing czy te przystosowane do specyficznego rodzaju wyścigów takich jak drift, czy drag racing.

  • Strefa Klasyków:

To ta część Auto Moto Areny, w której będzie można doświadczyć podróży w czasie. Piękne auta zabytkowe z bogatą historią i nową duszą nadaną im przez właścicieli, kultowe pojazdy z czasów PRL, motocykle, które pamiętają najlepsze czasy polskiej i światowej motoryzacji, a także najciekawsze modele amerykańskich muscle-carów - to bohaterowie AMA Classic.

  • Strefa Wystawców:

Chcesz poznać fabryczne samochody, które zapierają dech w piersi? A może poznać ofertę najnowszych modeli? Jeżeli tak to nie może zabraknąć Cię na strefie wystawców, gdzie najwięksi producenci przedstawią swoje modele- nie tylko te flagowe!

  • PREMIERY:

Podczas Auto Moto Areny po raz pierwszy w 2018 roku będzie można poznać premiery wielu kluczowych producentów. Podczas premier zapoznać się będzie można z nowym Volvo XC40, Skodą Karoq oraz wieloma innymi znaczącymi modelami!

  • Nie tylko cztery koła:

Auto Moto Arena to również wystawcy jednośladów. Podczas AMA 2018 będzie można poznać wielu producentów tych pojazdów, a z nowości Indiana Motor przedstawi wszystkim zainteresowanym swoją premierę 2018! - ale o tym więcej już na samych targach!